فرزند خاک

طرح- دلنوشته- کمی تا قسمتی مسائل روز

فرزند خاک

طرح- دلنوشته- کمی تا قسمتی مسائل روز

فرزند خاک

سلام خدا بر بانوی بزرگ اسلام حضرت فاطمه ی زهرا سلام الله علیها و بر همه ی زنان بزرگ صدر اسلام و بر بانوان فداکار و از جان گذشته ی ایران اسلامی.

---------------------------
مطالب وبلاگ صرفا نظر شخصی می باشد.
استفاده از مطالب و تصاویر "با ذکر منبع" بلامانع است.

طبقه بندی موضوعی
آخرین مطالب
آخرین نظرات

۳ مطلب در خرداد ۱۳۹۲ ثبت شده است

براستی هدف برگزیدن رنگ برای انتخابات چیست؟!

دشمن برای ضربه زدن به کشورهای در حال توسعه از هیچ کوششی دریغ نمیکند تا اهداف خود را بدست مردم همان نظام و بشکل ناآگاهانه پیاده کند.

در این میان ایران اسلامی از این قاعده مستثنی نبوده و تلاش دشمن برای از بین بردن ماهیت نظام در قالب های گوناگون هراز گاهی رونمایی میشود.

روزی برنگ سبز در فتنه و روزی هم برنگ بنفش...

اما دشمن بداند تا جوانان آگاه و فهیم این مملکت زنده اند و نفس میکشند هیچگاه نخواهند گذاشت با دروغ و فریب ذره ای در ایمان و اعتقادشان به پاکی این نظام تردیدی ایجاد شود و اهداف شوم و خواب های توهم آلودشان به واقعیت تبدیل شود.


۲ موافقین ۳ مخالفین ۰ ۱۴ خرداد ۹۲ ، ۲۲:۴۷


پسرم هنوز پا بدنیا نگذاشته که نگرانی های من برای سلامت و تربیت صحیح و آینده اش خیلی مشغولم میکند...! به این مطلب رسیده ام که می
گوید:  زنان از زمانی که مادر میشوند تا آخرین لحظه ی عمرشان شاید حتی یک خواب راحت هم نداشته باشند...!
ااینروزها با دیدن عکس و فیلم شهدا چقدر حس نزدیکی به مادرانشان دارم. چه صبری خدا به اینها داده! چقدر برای جگرگوشه شان دلتنگند خدا می داند...!
بی هیچ انتظاری اگر کمی دقت کنیم کمترین انتظار را از مردم مادران شهدا دارند... همانهایی که فقط و فقط با خدای خود عهد بستند و فرزندشان را با ایمان و اعتقاد کامل به درست بودن راهشان به میدان مین فرستادند.
در مقابل آنها ما چه کردیم...!؟
چقدر برای یک قران دوزار بیشتر حرص زدیم و اسمش را زرنگی گذاشتیم؟
چقدر بنده ی غیرخدا بودیم و از آنها برای پیشرفت زندگیمان مدد گرفتیم؟ سرمان را جلوی کسانی خم کردیم که خود ذلیل و عبدند! اسب نفسمان  هیچگاه تا دست به دامان خضرها نشویم رام نمیشود و همچنان مغرور می تازد...
خدایا... ما مسئولیم... در مقابل این شهدا و مادران و پدران معززشان مسئولیم... لحظه ای از ما روی برنگردان و ما را به خود وامگذار که فقط تو خدایی و ما فقط عبد تو هستیم.
پسرم را برای تو تربیت میکنم ولی آیا من هم آنقدر خالص هستم که ابراهیم وار اسماعیلم را برای تو قربانی کنم...؟!
راه را تو نشان من و نشان فرزندم بده.
۴ موافقین ۳ مخالفین ۰ ۱۱ خرداد ۹۲ ، ۰۰:۱۹


برای دویدن و اوج گرفتن نیازی به پا نیست آقای مطهری...!

بال که باشد پرواز آسان است...

۰ موافقین ۳ مخالفین ۰ ۱۰ خرداد ۹۲ ، ۰۰:۰۵